25 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

24 Kasım 2022

25 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

?25 Kasım Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

?Güne Ay Yay burcunda başlıyoruz, dolayısıyla gayet enerjimizin yüksek olduğu, daha neşeli bir gündeyiz. Eğitim konularına merak sarabiliriz malumunuz Yay yeniayını da yeni atlattık. Dolayısıyla bu akşam başlayacak olan Horary astroloji eğitimimi kaçırmamanızı dilerim.

?07:15’de Ay Satürn uyumlu açısıyla beraber sorumluluk duygumuzun olduğu bir güne giriş yapacağız. Sabah saatlerinde yeni bilgiler edinmek isteyebilirsiniz. Başarılı da olursunuz.

?09:35’de Ay Mars karşıtlığı gerçekleşecek. Bu saatlerde biraz agresyon artabilir, imkanınız varsa spor yapın ya da işlerinizi koşarak halledin, dış etkenlerin sizi sinirlendirmesine izin vermeyin. Biri de çok sinirlendirirse yüzüne Ay Mars karşıtlığı diyin geçin annem.

?09:46’da Merkür Kiron üçgeni gerçekleşecek. Burası derdini söylemeyen derdini bulamaz açısı. Bir derdiniz varsa paylaşın. Ayrıca zihninizi bir konuda uzmanlaştırmak isterseniz de önümüzdeki 5 gün bu konuda oldukça destekleyici etkilere sahip. Merak ettiğiniz konularda eğitim araştırıp, eğitim alabilirsiniz.

?12:24’de Ay Neptün karesi gerçekleşecek. Burası yanlış anlaşılmalara ya da yanlış anlamaya müsait saatlerdir. Bir şeyin gerçeğini öğrenmeden gaza gelmeyin.

?22:21’de Ay Jüpiter karesi gerçekleşecek. Bu saatler biraz ruhsal olarak coşabiliriz, bir şeyleri abartabilir, aşırılıklara kaçabiliriz. Bunlar gölge yönüdür. Biraz daha sezgilerimizi kullanmak, merak ettiğimiz konularda araştırma yapmak bu gölge yönü aşmamıza sebebiyet verebilir.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #25Kasım #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.