25 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

24 Kasım 2021

25 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

?25 Kasım Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Ay tüm gün Aslan burcunda yer alacak. Günün keyfini sürelim derken egonuz çok da şişmesin. Ayrıca bir sevinç kahkahaları atıp bir anda drama queen de olabilirsiniz valla bu Ay Aslan’ın oyunculuğuna ben de hayranım yalan yok.
?00:33’te Ay-Güneş üçgeni gerçekleşecek. Duygularınız ve mantığınızın uyum içinde olduğu saatlerdir. Saat geç olduğu için güzel bir uykuya dalabilirsiniz.
?11:51’de Ay-Satürn karşıtlığı gerçekleşecek. Bu saatlerinde sorumluluklar üzerinize yük olabilir. Bu nedenle kendinizi iyi hissetmeyebilirsiniz. Azıcık baskı altında olduğunuzu hissedebilirsiniz bir içiniz kıyılabilir ama çok da takılmayın geçici saatlerdir.
?12:09’da Ay-Kiron üçgeni gerçekleşecek. Bugünün en destekleyici açısı, yaralarımızı sarmak ve şifa bulmak için uygun saatlerdir. İlişkilerinizle veya işinizle ilgili bir yaranız varsa ve bir konuşma yapacaksanız daha çok bu saatlere getirmenizi tavsiye ederim.
?18:31’de Ay-Uranüs karesi gerçekleşecek. Beklenmedik tepkiler verebileceğimizi ya da insanların bize şok edici tepkiler verebileceği gösterir. Biraz içgüdüsel davranma eğilimi gösterebilirsiniz. Kendi depremlerinizi yaratmayın annem.
?20:25’de Merkür Güney Ay Düğümü kavuşacak. Bu süreçte eskiden söylediğimiz büyük laflar önümüze gelebilir, geçmişten okul arkadaşlarımız ya da öğretmenlerimizle iletişim kurabiliriz ya da eskiden beri almak istediğimiz bir eğitim varsa bunu alabiliriz.
Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ????

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #25Kasım

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.