25 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

25 Haziran 2019

25 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar arkadaşlarım,

Gökyüzü yine sakin çok şükür.

02:10’da Ay Merkür’le uyumlu bir açı yapacak ve bu da zihnimiz sakin olacağı için geceyi sakin geçireceğimizi göstermektedir. Sonrasında Ay boşluğa girecek ve 05:37’de Koç burcuna geçene kadar da boşlukta kalacak.

05:37’de Ay’ın Koç burcuna geçmesiyle beraber üzerimizdeki rehaveti atacağız ve hızlı, hareketli bir gün yaşayacağız.

12:46’da Ay’ın Güneş’le yapacağı zorlayıcı açı tutulma önceki son temel zorlayıcı açısını yapacak. Yani aslında bugün yeni bir döneme geçmeden evvel azıcık çok az gerçekten önemli olmayan stresli bir zaman yaşayabiliriz ama etkisi çok uzun sürmeyecek. Yani bu saatlerde otorite figürleriyle ve karşı cinsle didişmezseniz sorun yok.

17:20’de gerçekleşecek olan Ay Kiron kavuşumu ise tam bir şifalanma dönemi. İmkanınız varsa dua, ibadet, meditasyon gibi ruhunuza iyi gelecek şeylerde kullanabilirsiniz. Ayrıca doktora filan gitmek istiyorsanız da bu zaman dilimini kullanabilirsiniz. Bol bol dert anlatıp, derdinize derman bulabilirsiniz. Ay bir de bir bakmışsınız Güzin abla oluvermişsiniz.

Neyse işte ben sevdim. Size de keyifli bir gün dilerim. Öptüm

 

 

 

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.