25 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

25 Haziran 2023

25 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

🍀25 Haziran Günlük Astroloji Yorumu,
💫Selamlar canım arkadaşlarım,
Güne Ay Başak burcunda başlıyoruz. Oldukça detaycı, eleştirel, bir o kadar da mükemmeliyetçi bir gündeyiz. Yazlık kışlıkları ayırmak için son çağrı.
💫08:52’de Ay Uranüs üçgeni gerçekleşecek. Bu saatlerde sürprizler gerçekleşebilir. Yeniliklere açık olun.
💫20:25’de Ay Merkür karesi, 21:20’de Ay Neptün karşıtlığı gerçekleşecek. Bu da aslında 26 Haziran’da gerçekleşecek olan Merkür Neptün karesini tetikleyecek. Bu saatlerde zihniniz dalgın olabilir, kandırılmalara açık olduğumuz saatlerdeyiz. Her söylenene inanmamamız gerektiği gibi kafamızdaki şeyler de çok gerçek olmayabilir. Karar vermek için uygun saatler değildir.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋 💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #25Haziran #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.