25 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

24 Haziran 2022

25 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

?25 Haziran Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne yine Ay Boğa burcunda başlıyoruz, süslenmek püslenmek, yemek yemek için şahane bir gün.
?01:14’de Ay Uranüs kavuşumu gerçekleşecek. Aklınıza dahiyane fikirler gelebilir defterlerinizi yanınızda tutun diyeceğim de bu devirde her şey dijital zaten, alın notları telefonlarınıza.
?16:01’de Ay Satürn karesi gerçekleşecek. Ay bu ne ruhum sıkıldı gibi bir hissiyata kapılabilirsiniz çok takılmayın geçici bir etki. Akşam dışarı çıkmak istiyorsanız babanızdan izin almak için bu saatleri sakın kullanmayın, sebepsiz red yersiniz. Satürn sorumluluk demek kimse sizi zorlamadan bu saatlerde kendi sorumluluğunuzla uğraşın belki ev işlerini hallettiğiniz için babanız izin verir.
?17:05’de Ay Neptün uyumlu açısı gerçekleşecek. Daha iyimser olduğumuz, hayaller kurduğumuz, maneviyatımızın yüksek olduğu saatlerdir. Değerlendirin annem. İzin alacaksanız da burayı değerlendirin. Ay noldu ben bunu yazarken gençliğim mi geldi aklıma bilemedim haha.
?22:02’de Ay Plüton üçgeni gerçekleşecek. Bu saatler oldukça güçlü hissedeceğimiz saatlerdir, birilerini etkilemek istiyorsanız bu saatleri kullanabilirsiniz.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???
Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.