25 Haziran 2020 Günlük Astroloji Yorumu

24 Haziran 2020

25 Haziran 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

Güne Ay Aslan burcunda ve 20:04’e kadar boşlukta hareket edecek. Ay Aslanda ama boşlukta olduğu için, eğer fırsatınız varsa hobilerinize zaman ayırmanızı tavsiye ederim. Yeni bir şeyler başlatmak yerine eski işlerinizi toparlamak daha iyi olur. Ayrıca Venüs durağan pozisyonda biraz keyif almakla ilgili sıkıntılar söz konusu olabilir, farkında olun böyle bir modunuz düşerse kendinizi güzelleştirin.

20:04’te Ay Başak burcuna geçiyor. Detay gerektiren tüm işleri kolaylıkla tamamlayabileceğiniz saatlerdir. Evi toparlama ve temizlik işleri yapabilirsiniz, oldukça analitik düşüne bileceğiniz de bir zaman dilimi olduğu için, okumak araştırmak istediğiniz konulara eğilebilirsiniz. Bir de insanları çok eleştirmeyin annem kimse sizin kadar mükemmel değil.

Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.