25 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

24 Eylül 2022

25 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

?25 Eylül Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Güne Ay Başak burcunda başlıyoruz.
?08:10’da Ay Neptün karşıtlığı gerçekleşecek. Bu saatler biraz dağılmaya açık saatler. Böyle bir belirsizlik, böyle bir emin olamama durumları söz konusu olabilir, çok takılmayın annem.
?10:24’de Ay Venüs kavuşumu var ve normalde bu saatler sevgi dolu ve sevecen olacağınız saatlerdir. Lakin Venüs Neptün karşıtlığı aktif olduğu için kendimizi değersiz hissedebiliriz. Unutmayın ki başkalarının size verdiği değer değil sizin kendinize verdiğiniz değerdir kıymetli olan.
?12:34’de Ay Plüton üçgeni gerçekleşecek. Kendinizi daha güçlü hissedebilirsiniz. İnsanları etkiniz altına almak isterseniz bu saatleri değerlendirebilirsiniz.
?15:49’da Ay Merkür kavuşumu var. Bu saatler iletişimin kuvvetli olduğu saatlerdir. Lakin uç noktada azıcık dilimize hakim olamayabiliriz, kalp kırmayın annem.
?15:49’dan 19:42’ye kadar Ay boşlukta olacak. Bu saatlerde bir şey başlatmazsınız diye düşünüyorum.
?19:42’de Ay Terazi burcuna geçecek. Uyumun bize çok iyi geleceği saatler bizleri bekliyor. İkili ilişkilere ihtiyacınız artacaktır. Ay Terazi burcundayken karşıt kutupların arasında kalsak bile diplomasi geliştirmeye çalışabiliriz. Olaylara duygusallıktan ziyade aklımızı ön plana çıkararak yaklaşabiliriz.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #25Eylül #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.