25 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

25 Ekim 2022

25 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

🍀25 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Tutulma gününden herkese merhaba,

💫Güne Ay Terazi burcunda başlıyoruz.

💫02:12’de Ay Mars üçgeni var. Bu gece biraz uyumakta zorlanabilirsiniz, papatya çaylarınızı içmeden yatmayın annem.

💫03:35’de de Ay Plüton karesi gerçekleşecek. O yorganla kavga etmeyin sizi uyutmayan o değil 😊

💫03:35’den 10:18’e kadar Ay boşlukta olacak bu saatlerde bir şey başlatmazsınız diye düşünüyorum. Ay Akrep burcuna geçince olaylara karşı biraz daha şüpheci yaklaşabiliriz, buna çok takılmayın daha çok bir şeylerden arınmak için kullanmak daha faydalı olabilir.

💫13:48’de Güneş tutulması gerçekleşecek. Bununla ilgili yazıyı bir önceki postumda okuyabilirsiniz.

💫15:04’de de Ay Venüs kavuşumu gerçekleşecek. Maddi konular gündeme gelebilir, kendimizi değersiz hissedebiliriz, bunlar aslında şüpheciliğimizin sebepleri ne kadar değerli olduğunuzu asla unutmayın.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #25Ekim #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.