25 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

25 Aralık 2019

25 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmmm,
Bugün Ay tüm gün Yay burcunda seyahat edecek, bol bol yayılabilir yeni şeyler keşfedebilirsiniz.
00:43’de Güneş Uranüs üçgen açısı gerçekleşecek. Sürpriz fırsatlar, yaratıcı fikirler bulabileceğiniz harika bir 5 gününüz var. Bol bol proje üretin, düşünün, farklılığınızı ortaya çıkarın. Bunun burcunuza etkisini merak ediyorsunuz haftalık burç yorumlarını dinleyebilirsiniz (Buradan ulaşabilirsiniz)
14:18’de Ay Merkür kavuşumu gerçekleşecek. Kendinizi gayet rahat ifade edebilirsiniz. Lakin zihniniz çok çalışır odaklanma problemi yaşama riskiniz de var. Normal şartlarda anlaşma, sözleşme için iyi zamanlardır derdim ama tutulma öncesi kullanmanızı çok tavsiye etmem. Mümkünse yeni başlayacağınız işleri tutulma sonrası yani 26 Aralık’tan sonraya bırakmak da fayda var.
14:18’den itibaren ertesi gün 00:45’e kadar da Ay boşlukta olacak zaten ve varsa işlerinizi toparlamak, boş işlerle uğraşma daha iyi olabilir.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.