25 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

24 Aralık 2022

25 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

?25 Aralık Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,
?Güne Ay Oğlak burcunda başlıyoruz.
?04:17’de Merkür Neptün sextili gerçekleşecek. Bunun etkisi 5 gün kadar sürer. Bu dönem hayallerinizi gerçekleştirmek için fikirler üretebilirsiniz. Ağzınızdan çıkanlara dikkat edin, gerçekleşme potansiyeli var. O yüzden güzel güzel konuşuyoruz değil mi annem. Ayrıca bu süreçte tasarımlarınız için fikirler üretebilir, birileriyle fikir alışverişi yapabilirsiniz. Bu surum da vizyonunuzu arttırabilir. Bir bilene danışmak bu süreçte daha iyi işler üretmenize sebebiyet verecektir.
?06:10’da Ay Plüton kavuşumu gerçekleşecek. Sabah saatlerinde aradığınız güç ve motivasyonu bulabilirsiniz.
?06:10’dan 10:13’e kadar Ay boşlukta olacak. Bu saatlerde yeni bir şeyler başlatmak yerine elinizde olan işleri bitirmek daha iyi olacaktır.
?10:13’de Ay Kova burcuna geçecek. Bu süreçte daha fazla sosyalleşmek isteyebilirsiniz, gelecek planları yapabilirsiniz, arkadaşlarınızla çok güzel vakit geçirebilirsiniz.
?10:56’da Ay Jüpiter sextile açısı gerçekleşecek. Bu saatler huzuru, ahengi, hoşgörüyü, şansı yakalayabileceğimiz zamanlardır. Haydi herkes sevdiğine sarılsın.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #25Aralık #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.