25 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

24 Aralık 2021

25 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

?25 Aralık Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Ay tüm gün Başak burcunda transit edecek. Haliyle endişeli, biraz pimpirikli, düzenli, tertipli ve çalışkan olduğumuz bir gündeyiz.
?02:52’de Ay-Mars karesi gerçekleşecek. Rüyamızda kavga ettiğimizi, tartıştığımızı görebiliriz. Endişelenmeyin, bi anda uykunuzdan sıçrayabilirsiniz, çok önemli bir etki değildir.
?08:24’de Ay-Uranüs üçgeni gerçekleşecek. Ay böyle bir enerjiyle, sıra dışı olaylarla güne merhaba diyebilirsiniz. Yataktan değişik şekillerde kalkabilirsiniz. Dikkat edin düşmeyin.
?13:37’de Mars-Kiron üçgeni gerçekleşecek. Bu etki ortalama 5 gün sürebilir. Ne ile alakalı mücadele ediyorsanız bu konularda şifalandığınız zamanlardır. Ameliyat konuları gündeminizde olabilir, eğer ameliyat olmayı düşünüyorsanız bugünler destekleyicidir. Enerjimizin şifalandığı, mücadelemizin şifalandığı zamanlardır. Ne kadar hareket o kadar bereket.
?15:02’de Venüs-Plüton kavuşumu gerçekleşecek. Etkisi ortalama 5 gün sürebilir. Venüs retroya girmeden tekrar 11 Aralık 2021’de Plüton ile kavuşmuştu. O zamanda hangi konular yaşandıysa tekrar üzerinden geçme zamanı. Tekrar tekrar düşünün, nerde ne yanlış yapıyorsunuz? Neden doğru yatırımlar yapamıyorsunuz ya da neden doğru bir ilişkiniz olmuyor? Belki de çok büyük hayalleriniz veya büyük zenginlikler istediğiniz için. Düşünün annem. Para piyasalarında ani manipülasyonlu hareketler meydana gelebilir. Eski sevgilileriniz dönerse sizi manipüle etmek için dönebilir, dikkatli davranmakta fayda var.
?23:08’de Ay-Merkür üçgeni gerçekleşecek. Ay böyle uyumadan önce beynimiz, zihnimiz bol bol kendi kendine konuşacağı zamanlar. Çeneniz düşebilir, yatın uyuyun bu saatte ne dedikodusu.
Bugünün başka olayı yok. Öptüm, bu kadar.????
#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #25Aralık

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.