25 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

24 Ağustos 2022

25 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

?25 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Güne Ay Aslan burcunda başlıyoruz. Şıkır şıkır bir gündeyiz. Eğlenmeyi, kendinize vakit ayırmayı, neşeyi, içinizdeki çocuğu ortaya çıkarmayı unutmayın.?
?07:10’da Ay Jüpiter üçgeni gerçekleşecek. Şanslı bir güne uyanacağız. Bol hoşgörülü bir sürecin içindeyiz. Basın yayın veya ticaretle ilgili işleriniz varsa bugün halledebilirsiniz.
?16:53’de Uranüs retrosuna başlayacak. Uranüs’ün retro pozisyonunun çok severiz. Çünkü çığırından çıkan işler biraz daha kontrol altına gelebilir. Bu süreçte fırsatlar bir anda gelip bir anda gidebilir, toprak hareketlerinde ve para piyasalarında şok edici ani hareketler yaşanabilir.
?23:42’de Ay Kiron üçgeni gerçekleşecek. Bu saatler oldukça şifalanacağımız saatlerdir. Meditasyon, dua, ibadet için bu saatleri değerlendirmenizi tavsiye ederim.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #25Ağustos #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.