25 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

25 Ağustos 2023

25 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

🍀25 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Yay burcunda başlıyoruz. Eğitim konuları, basın yayın ve seyahatler gündeme gelebilir.

💫03:22’de Mars Plüton üçgeni gerçekleşecek. Güçlü olan kazansın! Bu etkiyi aslında bir konuya nokta koymak için gücünüzü göstererek kullanabilirsiniz. Etkisi normalde uzun sürer ama Mars burç değiştireceği için hızlı olmak lazım. Elde etmek istedikleriniz için elinizi taşın altına koymanız gerekmektedir.

💫12:26’da Ay Venüs üçgeni gerçekleşecek. İlişkilerle ilgili konularda destekleyicidir. Aslında hayattan keyif aldığımız zamanlardır. Kimse size çiçek almazsa siz kendinize alın.

💫21:59’da Ay Kiron üçgeni gerçekleşecek. Şifa ya da uzmanlaşmak istediğiniz zamanlarda bu enerjiyi kullanabilirsiniz.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #25Ağustos #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.