24 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

23 Temmuz 2023

24 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

🍀24 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
💫Güne Ay Terazi burcunda başlıyoruz. Ay Terazi burcundayken mücadeleden kaçınma potansiyelimiz yüksektir o yüzden daha diplomatik davranabiliriz. İlişkilere ihtiyacımız artar, birilerine köprülük yapabiliriz. Güzelliğimize, bakımımıza düşkün olabiliriz. Bugün biraz daha tarafsız davranabiliriz.
💫00:39’da Merkür Uranüs karesi gerçekleşecek. Etkisi 5 gün sürer. Para piyasalarında ani hareketler olabilir. Kazalara ve yaralanmalara açık zamanlardan geçiyoruz. Ağzımızdan bir laf çıkar onu havada kapıp yutmak isteyebiliriz, o yüzden hızlı konuşmak hatalara sebebiyet verebilir. Hava durumlarında ani değişiklikler söz konusu olabilir. Güçlü yanı ise zihnimiz zehir gibidir, yaratıcılığımız yüksektir. Bunu neler üretebilirim diye kullanmak daha iyi olabilir.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #24Temmuz #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.