24 Temmuz 2020 Günlük Astroloji Yorumu

24 Temmuz 2020

24 Temmuz 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

Ay tüm gün Başak burcunda hareket edecek. Sağlık konusunda rutin kontrollerinizi yaptırmak, kişisel bakım konularını ile ilgilenmek için oldukça elverişli bir gündür. Oldukça, titiz ve detaycı olabileceğiniz bir gündür.

08:45’de Ay-Venüs karesi gerçekleşecek. İkili ilişkilerdeki hızlı akış, fazla eleştirellik yüzünden diplomasi ve uyum konularında biraz sıkıntı yaşayabilirsiniz. Huzursuzluk ve geçimsizlik yaşayabilirsiniz. Bu konulara dikkat edin gereksiz mücadelelere girmeyin annem.

13:22’de Ay-Neptün karşıt açısı gerçekleşecek. Duygusal karmaşa yaşayabileceğiniz saatlerdir. Olayların tamamen kontrolünüz altında olmasına ihtiyaç duyarken isteğiniz dışı gelişen olaylar sizi huzursuz edebilir. İlahi olana teslim olmak bu saatlerde bize iyi gelecektir.

13:56’da Ay-Jüpiter üçgeni gerçekleşecek. Somut getirilere olan ihtiyacınız artabilir. Bu konularda bazı fırsatlar yakalayabilirsiniz. Artık tüm uğraşlarınızın kazançlarını görmek istediğiniz saatlerdir. Hak edilenleri er ya da geç alacaksınız sadece biraz sabredin ve yılmadan devam edin tatlişlerim.

18:05’de Ay-Plüton üçgeni gerçekleşecek. Gün genelindeki toprak elementinin yoğunluğu artık somut getirilere ihtiyacın arttığı vurgulamaktadır. Günün bu saatlerinde içinizdeki elde etme gücünü keşfedin ve kendinizi kabul ettirme gücüne inanın. Kendinizi en güçlü hissedeceğiniz saatlerdir. Kullanın annem.

Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.