24 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

24 Şubat 2019

24 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrr,

Ay gün boyunca Akrep burcunda. Sezgisel olarak derinleşebileceğimiz bir gündeyiz. Korku, şiddet, polisiye, gerilim filmleri izlemek o Akrep içgüdüsünü yaşamak konusunda iyi gelebilir.

Sabah saatlerinde Ay Mars karşıtlığı var. Biraz agresif uyanabilirsiniz. Ayrıca İstanbul’daki arkadaşlarım kartopu savaşlarında kendinizden geçebilirsiniz karşınızdakinin çok canını yakmayın.

Günün en güzel zaman dilimi ise 22:28’de gerçekleşecek olan Ay Neptün üçgeni. Hem ruhsal çalışmalar, meditasyonlar, ibadetler, dualar hem de sanatsal tüm aktiviteler için çok uygundur.

Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.