24 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

23 Şubat 2023

24 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

?24 Şubat Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım.
?Güne Ay Koç burcu enerjisiyle başlıyoruz.
?09:05’de Ay Satürn sextili gerçekleşecek. Sabah saatlerinde sorumluluklarımızı daha kolay yerimize getirebiliriz.
?10:21’de Ay Plüton karesiyle beraber o sorumluluklarımızı yerimize getirmemişsek biraz sinirlenebiliriz.
?10:21’den 11:29’a kadar Ay boşlukta olacak. Önemli işlerinizi bu saatlere getirmeyin. İş toparlamak, hobilerle uğraşmak için daha idealdir.
?11:29’da Ay Boğa burcuna geçecek. Dünyevi zevklerimiz daha ön planda olabilir. Maddi konulara daha fazla önem verebiliriz. Biraz tembellik yapacağımız günler başlıyor.
?22:01’de Ay Güneş sextili gerçekleşecek. İhtiyaçlarımız ve isteklerimiz uyumludur. Kendimizi daha huzurlu hissedebiliriz. Bu saatlerde bir şeyleri imgelemek de iyi gelebilir. Nasıl bir hayatınız olsun isterdiniz, neler yapmak isterdiniz, nerede olmak isterdiniz, biraz bunları hayal etmeye çalışın. Kim bilir belki de hayalleriniz gerçek olacaktır.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #24Şubat #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.