24 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

24 Şubat 2022

24 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

?24 Şubat Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Ay gün boyu Yay burcunda olacak. Yeni bilgiler öğrenmek, öğrendiklerinizi aktarmak için gayet uygun bir gündeyiz. Özellikle farklı kültürleri inceleyebilirsiniz. Yurtdışı bağlantılı işler gündeme gelebilir.
?01:32’de Ay- Güneş karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde ne istediğinizi çok bilmeden hareket edebilirsiniz. Mantığınız ve duygularınız çatışabilir. Bu saatte anca rüyanızda çatışır ama neyse.
?08:06’da Merkür- Kiron uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu etki 2-3 gün kadar etkili olacaktır. Sizi üzen, yaralayan konuları anlatarak rahatlayabilirsiniz. Bu günlerde iletişim kurarak kendinizi şifalandırabilirsiniz.
?10:06’da Ay – Kiron üçgen açısı gerçekleşecek. Bu saatlerde bir sağlık sorununuzu aşmak için tedaviye başlayabilirsiniz.
?10:17’de Ay- Merkür uyumlu açısı gerçekleşecek. Kendinizi açıklamak için bu saatleri de kullanabilirsiniz. Kendinizi daha konuşkan hissedebilirsiniz.
?14:19’da Ay- Jüpiter kare açısı gerçekleşecek. Bu saatlerde ihtiyaçlarınızı abartabilirsiniz. Çok fazla yemek yemeyin annem yaz geliyor. İyimserlikler artabilir, hayal dünyanız uçabilir, ayaklar yere bassın tatlişlerim.
?19:03’de Venüs – Neptün uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu etkiyi 3-4 gün kadar hissedeceğiz. İlişkilerde hayalini kurduklarınıza kavuşabilirsiniz. Hayallerinizin aşkı kapıyı çalabilir. Ayrıca sevgiyi, değeri yoğun şekilde hissedebilirsiniz. Lakin bu açı en çok para piyasalarını ilgilendireceği için para piyasalarında hareketlilik söz konusu olabilir.
?23:44’de Ay – Satürn uyumlu açısı gerçekleşecek. Akşam saatlerinde bitmeyen işlerinizi bitirebilir, sorumluluklarınızı yerine getirebilirsiniz.

Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???? #astroloji #astrolog #astrologanne #tugbakaradayi #24Şubat

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.