24 Şubat 2020 Günlük Astroloji Yorumu

23 Şubat 2020

24 Şubat 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,
Ay tüm gün Balık burcunda transit edecek. Dolayısıyla sezgilerimiz, duygularımız, merhametimizin oldukça ön planda olduğu bir gün deneyimleyebiliriz.
03:39’da Ay Merkür kavuşumu gerçekleşecek. Rüyalarımızda geçmişle ilgili konuları görme potansiyelimiz oldukça yüksek. Ex’ler gerçekte dönmediyse rüyalarda dönebilir. Aman diyim bakın Balık enerjisi dağılma enerjisidir, dağıtmayın kendinizi çok.
21:25’de Ay Neptün kavuşumu gerçekleşecek. Neptün gizemler, spiritüel konular, sanat, hayaller, önünü görememekle alakalıdır. Ay da malumunuz içgüdü. Dolayısıyla ruhunuz derinlere dalabilir, gizemli konulara ilgiliniz artabilir. Bu saatleri maneviyatınızı güçlendirmek için kullanabilirsiniz.
Arkasından da 22:45’de Ay Jüpiter uyumlu açısı gerçekleşeceği için bu saatleri iyi değerlendirin annem. Bak zaten Balık yeniayındayız içinize dönün, ruhunuzun istekleri için çalışın. Daha derin, daha bilge olmak için harika bir gün.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.