24 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

24 Ocak 2019

24 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar,

Ay Başak burcunda seyrederken temizlik yapıyoruz iyi güzel ama karşımızdaki insanları da bır bır yiyerek hayatlarından bezdirmiyoruz değil mi Can’lar? Başak’ın yapması gereken neydi? Yapıcı eleştiri.

Bu arada yine sabah saatlerinde zor uyanmalar, kafayı toplayamamalar hep bu Ay – Neptün karşıtlığı. Sonrasında 07:24’de Ay ile Mars 150 derecelik bir açı yapıyor. Zaten beni takip ediyorsanız bu açıyı artık benden iyi tanıyorsunuzdur. Fark edememe, birbirini görememe, kaza açıdır kendisi. Sabah sabah agresifleşmek iyi olmayabilir.

08:40’da Ay’ın her şeyi büyüten Jüpiter’le olan kare açısı olayların, düşüncelerin gereksiz yere büyüyebileceğini göstermektedir.

Sonra bu fırıldak Ay 11:27’de de bu gidip aşk kadını Venüs ile kare açı yapacak. Yani aslında Venüs – Jüpiter kavuşumunu biraz dürtecek. Mesela ilişkilerle ilgili konularda birazcık ama azıcık gerginlikler verebilir. Ay Başak burcunda olduğu için sevdiklerimizi fazla eleştirebiliriz bu durum da birazcık ama azıcık gerginliklere sebebiyet verebilir.

Öncesinde de bizim Cin Ali Merkür 08:49’da Kova burcuna geçiyor. O düşüncelerdeki ciddiyetin yerini artık orijinal fikirler, yaratıcı fikirler alıyor. Sky is the limit. Uçun uçabildiğiniz kadar fikir üretmek için.

16:50’de Ay, Plüton’la harika bir açı yapacak. Burada biraz tuttuğunuzu koparabilir, sınırları zorlayabilir ve güç elde edebilirsiniz.

Yani neymiş sabah sakin öğleden sonra ver coşkuyuuuu.

Bitti bu kadar 🙂

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.