24 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

23 Ocak 2023

24 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

?24 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

?Günü Ay Balık burcuyla başlıyoruz. Bugün manevi konular üzerinde yoğunlaşabiliriz, biraz dalgın bir ruh haline bürünebiliriz. Canımız hiçbir şey yapmak istemeyebilir ama unutmayın sorun siz de değil gezegenlerde.

?10:56’da Ay Mars karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde kendimizi biraz gergin hissetme riskimiz var. Bu saatleri biraz daha enerjimizi kontrollü harcamak üzerine kullanmak iyi gelebilir. Spor yapmak, temizlik yapmak diyeceğim ama Ay Balık da olduğu için aman ben mi kurtaracağım dünyayı ayol diyip yatıp uyuma potansiyeliniz daha fazla.

?12:58’de Ay Merkür uyumlu açısı gerçekleşecek. Bilgi ve iletişimin yoğun olduğu saatlerdir. Anlaşma, sözleşme, görüşmeleri bu saate getirirseniz daha kolaylıkla akar.

?20:42’de Ay Uranüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatler ise yaratıcılığımız en yüksek olduğu, fırsatlara en açık olduğumuz zamanlara işaret eder. Bakı bakalım bu saatlerde neler düşünüyorsunuz, neler aklınıza geliyor.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #24Ocak #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.