24 Ocak 2022 Günlük Astroloji Yorumu

23 Ocak 2022

24 Ocak 2022 Günlük Astroloji Yorumu

?24 Ocak 2022 Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay Terazi burcu ile başlıyoruz. Dolayısıyla ikili ilişkilere, sanata, güzelliğe önem verdiğimiz bir gün bizi bekliyor. Partnerinizle romantik kar fotoğrafları çekebilirsiniz.
?03:25’de Ay-Satürn uyumlu açısı gerçekleşecek. Eğer uyumadıysanız aklınıza sorumluluklarınız gelebilir, uyuduysanız uyandığınızda isterseniz şöyle bir haftanızı planlayın. Neler yapacaksınız, yapmayacaksınız? Sorumluluklarınızı planlayarak yatın ya da kalkın, yapın işte bir şeyler.
?15:52’de Mars Oğlak burcuna geçiş yapacak. Bu konuma oldukça bayılıyorum. Mars yüceldiği burca geçiş yapacak ve 6 Mart 2022’ye kadar burada seyahat edecek. Mars Oğlak burcunda disiplinlidir, enerjisini boşa harcamaz, nereye ve nasıl harcayacağını ve nasıl kullanacağını çok iyi bilir. Enerjimiz ve mücadelemiz disipline olacak ve sorumluluklar için mücadele edeceğiz. Hedeflerimiz, kariyerimiz, toplumda kendimizi tanıtma şeklimiz oldukça ön plana çıkıp, enerjimizi bu konulara harcayabiliriz. Kafamıza koyduğumuzu planlayıp doğru adımlarla gerçekleştirdiğimizb bir dönem bizi bekliyor. Ayyyy mükemmel bir şekilde enerjimizi kullanacağız ben çok mutluyum bu durumdan annem. Fakat şöyle bir durum da var ki bir gezegen yücelme yöneticisiyse büyük olaylar da gündeme gelebilir. Oğlak eski kurumları, teknolojiyi, yöneticileri, CEO’ları da temsil ettiği için bu konularda büyük olaylar yaşanabilir.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm, bu kadar.??? #astrolog #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #24Ocak

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.