24 Ocak 2020 Günlük Astroloji Yorumu

23 Ocak 2020

24 Ocak 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmmmm,

Ay Oğlak burcunda bir gece geçireceğiz.

03:18’de Ay Plüton’la kavuşum yapacak, sonrasında da 05:08’de Satürn ile kavuşum yapacak. Bu geceyi biraz zor yani kabuslu geçirebilirsiniz. Ancak bunlar sizi şifalandıracaktır. Özellikle de atalarınızdan getirdiğinizi düşündüğünüz yükleriniz varsa bunları şifalandırmaya niyet ederek yatmak iyi olabilir.

05:08’den Ay’ın Kova burcuna geçeceği 16:20’ye kadar Ay boşlukta olacak. Dolayısıyla yeni bir şeyler başlatmak için 16:20 sonrasını kullanmak, gün genelini de elimizdeki işleri toparlamakla geçirmek daha iyi olabilir. Zaten Ay kapanıyor sıkın dişinizi iki üç gün daha.  Ay Kova burcundayken kendimizi “değişik” hissedebiliriz. Normalde yapmayacağımız çılgınlıklar, aklımıza gelmeyecek fikirler gün yüzüne çıkabilir. Sosyalleşmek için güzel günlerdir.

20:37’de de Ay’ın Kiron’la uyumlu açısı gerçekleşecek. Burası da şifa çalışmaları için uygundur. Birilerine yardım etmek de şifadır. İlla kapanıp da çalışmanız gerekmezdir. Ay Kova’da toplum için çalışmak, birden bütün olmanın dayanılmaz mutluluğunu yaşamak hepimize iyi gelecektir.

Bugünün başka da bir olayı yok.

Öptüm bu kadar.

 

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.