24 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

24 Nisan 2019

24 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrrr,

01:49’den sonra Ay artık Oğlak burcuna geçecek ve kendimizi daha sorumluluk sahibi, çalışkan hissedebileceğiz.

06:46’da gerçekleşecek olan Ay Uranüs üçgeniyle beraber yaratıcılığımız artabilir, güne yeni fırsatlar yakalayarak başlayabiliriz. 09:02’de Ay’ın Güneş’le yapacağı uyumlu açı sayesinde patron, otorite figürleri gibi kişilerin desteğini alabiliriz. Aslında bu durum dün gerçekleşen Güneş Uranüs kavuşumunu tetikleyecek. Bireysel bazda iyi toplumsal bazda biraz beklenmedik gelişmelere yol açabilir.

Ay 08:52’de Kiron’la 10:11’de Venüs’le zorlayıcı açı yapıp yine dün bahsettiğim Venüs Kiron kavuşumunu tetikleyecek. Bu durum da ilişkiler açısından yara almaya açık zaman dilimleri. Yani ilişkinizde problem var ve bunu çözmek istiyorsanız bu saatler çok uygun değil gibi gözükmektedir.

Aslında sabah saatlerinde çalışın çok duygusal konulara girmeyin canlarım ciğerlerim.

21:13’de de Ay Merkür’le zorlayıcı açı yapacak. Bu da iletişim konularında dikkat edilmesi gereken zaman dilimleridir. Yanlış anlaşılmalara sebebiyet verebilir, kalpler kırılmasın.

21:47’den ertesi gün 21:48’e kadar yani 1 gün boyunca Plüton retro hareket öncesi duracak. Şimdi Plüton jenerasyon gezegenidir, retrosu sizin hayatınızda çok büyük problemlere yol açmayabilir, daha toplumsal konuları ilgilendirir. Genel anlamları yıkıp yeniden yapmak, dönüşüm, ölüm, ya hep ya hiç kafası, güç, manipüle etmektedir. Katilleri, tecavüzcüleri, zalimleri, gizli saklı işleri filan da temsil eder. Özellikle bu 1 günlük süreçte bu konulara dikkat etmek de fayda var çünkü ben durağan pozisyonlardan çok hoşlanmıyorum. Çünkü o gezegen görevini yerine getirmez. Bu hayatta enerjiye, harekete ihtiyacımız var ve akış olmadığında daha problematik durumlar yaşanabilir.

Şimdi Plüton aslında çok iyi etkilere sahip bir gezegen değildir ve tam anlamlarını yazıp sizi ürkütmek istemiyorum çünkü negatiften de beslenmeyi sevmiyorum ama evrende iyi kötü yok denge var ve bazen başta kötü dediklerimiz sonradan iyi gelebiliyor. Size tek tavsiyem birini bilerek, isteyerek kırmaktan, canını acıtmaktan çekinmeniz olabilir. Bir de toplumsal olaylar biraz fazla gündeme gelebilir zaten gün de gergin siz kendinizi çok germeyin annem.

Bir de şunu hiçbir zaman unutmamak lazım ki gecenin en karanlık anı şafağa en yakın anıdır.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.