24 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

23 Nisan 2022

24 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

?24 Nisan Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Ay bütün gün Kova burcunda hareket edecek.
?08:42’de Ay-Kiron sekstil açısı gerçekleşecek. Aslında ruhsal olarak kendimizi iyi hissedebileceğimiz, daha sağlıklı bir güne işaret ediyor.
?09:35’te Ay-Uranüs karesi gerçekleşecek. O saatlerde trafikteyseniz özellikle trafik kazalarına dikkat etmeniz gereken zaman dilimine işaret eder. Bir anda hiç beklemediğiniz şeyler başınıza gelebilir.
?Aslında günün en önemli olayı olan 16:49’da gerçekleşecek olan Merkür-Satürn karesi. Bu kare açıyla birlikte özellikle zihnimizi çok baskı altında hissedebiliriz, kendimizi ifade edemediğimizi düşünebiliriz. Parayla ilgili konularda birazcık zorlandığımızı hissedebiliriz önümüzü görmekte sıkıntılar yaşayabiliriz. Bireysel bazda kalıcı anlaşmalar yapmak istiyorsanız yine tavsiye ederim. Kare açı zorlayıcı gibi gözükse de aslında dinamik bir açıdır. Olayları temsil eder. Mesela kitap yazmak istiyorsanız, anlaşma, sözleşme yapmak istiyorsanız kare açıların çok iyi çalıştığını düşünen bir astrolog olarak kesinlikle değerlendirmeniz gerektiğini düşünüyorum.
?Para piyasalarıyla ilgili hacimlerde düşüşler söz konusu olabilir. Bunlara da dikkat etmekte fayda var.
Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.???

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #tugbakaradayiastrolojiakademisi #24nisan #keşfet

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.