24 Nisan 2020 Günlük Astroloji Yorumu

23 Nisan 2020

24 Nisan 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmmm,
Öncelikle inanan tüm arkadaşlarımın Ramazan ayı mübarek olsun.
Ay tüm gün Boğa burcunda transit edecek. Bakın iftarın ilk günü abartmayın annem daha bayramımız olacak orda bol bol yiyeceğiz tatlılarımızı.
08:30’da Ay Mars karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde gereksiz yere gerginleşebilirsiniz. Canınızı sıkan olursa Mars Mars Mars diyin geçin.
14:37’de Ay Neptün uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatler ruhsal çalışmalar yapma bakımından iyi saatlerdir. Özellikle dua, meditasyon, sanatsal konularda kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.