24 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

23 Mayıs 2023

24 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

🍀24 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Yengeç burcunda başlıyoruz. Yine memleket meseleleri gündemde olacak. Alınganlığın, sezgiselliğin yüksek olduğu bir gündeyiz.

💫12:11’de Ay Neptün uyumlu açısı gerçekleşecek. Sanatsal konularda destekleyicidir. Hayallerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz. Deniz kenarında olmak iyi hissettirebilir.

💫12:11’den 17:34’e kadar Ay boşlukta olacak. Bu saatler arasında önemli bir şey başlatmak yerinize elinizdeki işleri bitirmek, hobilerinizle ilgili konularla ilgilenmek için daha iyidir.

💫17:34’de Ay Aslan burcuna geçecek. Bu saatten sonra sahne sizin annem. Kendimizi daha enerjik hissedebiliriz, şıkır şıkır giyinebiliriz, kuaföre gitmek için kullanabilirsiniz.

💫18:04’de Ay Plüton karşıtlığı, 21:12’de Ay Jüpiter karesi, 22:20’de de Ay Mars kavuşumu gerçekleşecek. Burası aslında gökyüzündeki Merkür Jüpiter Plüton T- karesini tetikleyecek. Sabitlerde zorlayıcı etkilerimiz var. Bu dönem rahatını bozan, harekete geçecek olan evet şartları zorlayabilir ama ilerde bununla ilgili başarı elde edebilir. Toprak, Hava ve Ateş’in çatışması var gökyüzünde bu dönem bol bol su tüketiminizi arttırmanızı tavsiye ederim.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #24Mayıs #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.