24 Mayıs 2020 Günlük Astroloji Yorumu

24 Mayıs 2020

24 Mayıs 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,
Öncelikle tüm inanan arkadaşlarımın Ramazan Bayramı kutlu olsun. Yine Ay tüm gün ikizler burcunda seyahat edecek dolayısıyla haberleşmenin, sosyalleşmenin önemli olduğu bir gündeyiz.
06:14’te Ay-Venüs kavuşumu gerçekleşecek bu nedenle sevginin, hoşgörünün, güzelliğin ve ilişkilerin hayatımızda önemli olduğu güzel bir gün geçireceğimizi gösteriyor.
08:33’de Ay-Neptün karesi gerçekleşecek. Bu saatler bazı yanlış anlaşılmaların yaşanabileceği zamanları gösterir. Belki uyanmakla ilgili sıkıntılar yaşayabiliriz. Kafamızı toplamakta zorluk çekebiliriz. Ama çok önemli değil geçici bir etkidir.
14:09’da Ay-Merkür kavuşumu gerçekleşecek.  Sürekli iletişim halinde olabileceğimiz, bol bol haberleşebileceğimiz, güzel sohbet edebileceğimiz bir gündeyiz.
14:09’dan ertesi gün 02:08’e kadar Ay boşlukta olacaktır. Bu nedenle önemli işlerinizi mümkünse 14:09’dan önce yapmanızı tavsiye ederim.
Bugünün başka da önemli bir olayı yok, öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.