24 Mart Günlük Astroloji Yorumu

24 Mart 2019

24 Mart Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrrr,

Ay tüm gün Akrep burcunda seyahat edecek. Dolayısıyla yine sezgisel bir gündeyiz ve ayrıca haftanın da en güzel gününde olduğumuz için ben bugünü çok sevdim.

Öncelikli olarak Ay 09:40’da Neptün ile harita bir açı yapacak. Maneviyatımızın yüksek olduğu saatler hemen ardından da 10:09’da Merkür’le yapacağı uyumlu açı iletişim konularında çok destekleyici.

14:25’de Ay’ın Satürn ile yapacağı olumlu açı hem sorumluluklarımız bakımından desteklerken hem de otorite figürlerinden destek alabileceğimizi göstermektedir. Yani böyle bir planınız varsa bu zaman dilimlerini kullanmak da fayda var.

20:27’de Merkür Neptün kavuşumu olacak. Şimdi olay şu. Merkür zihnimiz, iletişimimiz, anlaşmalar, sözleşmeler. Neptün ise aslında sis bulutu, spiritüel konular, belirsizliktir aynı zamanda maneviyatla da çok ilgilidir. Şimdi bu da bizde zihinsel karışıklıklara sebebiyet verebilir. Fikirlerimizde netleşemeyebiliriz ama tam bir ilham perisi durumları da söz konusudur. Her türlü yazma çizme işinde, hayal gücü konularında, eğer ilham perilerinden faydalanacaksanız destekler. Ancak durum şöyle, Merkür retro pozisyonda bu kavuşumu yapacak etkisi sürerken düz hareketine geçecek sonra bir tur daha kavuşum yapacak ve uzaklaşacak. Bunun da etkisi 13 Nisan’a kadar sürecek. Özellikle retro pozisyondayken yani 30 Mart’a kadar iletişim konularıyla ilgili problemler yaşatabilir, yanlış anlaşılmalar daha da artabilir, hayal kırıklıkları fazlasıyla gündeme gelebilir. Dolayısıyla bu dönemi hem sanata hem de ruhsal çalışmalara adamak daha faydalı olabilir.

Günün diğer açısı da 20:30’da gerçekleşecek olan Ay Plüton uyumlu açısı. Hem kendimizi karizmatik hem de güçlü hissedebiliriz. Birini etkilemek isterseniz de bu saatleri kullanabilirsiniz.

Ay hadi öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.