24 Mart Günlük Astroloji Yorumu

24 Mart 2023

24 Mart Günlük Astroloji Yorumu

?24 Mart Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
?Güne Ay Boğa burcunda başlıyoruz. İlk iftarımızı yaptık, tatlıları yiyebiliriz. Beni bilen bilir ki Güllaç hassas noktamdır, Ramazan’da en sevdiğim şeydir, hamileyken aşerdiğimdir, pastanelerle kavga ettiğimdir. Neyse çok tatlı bir ayımız olsun inşallah. Neyse işte bugün iştahımız açık olabilir, oruçlular unutmasın.
?00:56’da Ay Satürn üçgeni gerçekleşecek. Kendimizi iyi hissedeceğimiz saatlerdir.
?13:30’da Ay Venüs üçgeni gerçekleşecek. Bu saatlerde ilişkiler, para, sanat konuları gündeme gelebilir. Bireysel bazda mis gibi bir gün.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #24Mart #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.