24 Mart Günlük Astroloji Yorumu

23 Mart 2022

24 Mart Günlük Astroloji Yorumu

?24 Mart Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Güne Ay Yay burcunda başlıyoruz. Öğrenme telaşında olabileceğiniz bir güne başlayabilirsiniz. Araştırma yapmak, yeni şeyler öğrenmek için oldukça verimli olacaktır.
?02:28’de Ay- Venüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatte uyanık olanlar için flörtleşebilir, beğendikleri kişilerden uyudun mu mesajı alabilirler ? Uyuyanlar ise güzel rüyalar görebilirler.
?06:59’da Ay- Jüpiter karesi gerçekleşecek. Sabah saatlerinde abartma eğiliminde olabilirsiniz. Kahvaltıyı çok kaçırmayın annem.
?10:08’de Ay- Satürn uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatlerde gününüzü programlayabilir ve disiplinli şekilde işe koyulabilirsiniz. Ayrıca patrondan taleplerinizi bu saatte dile getirebilirsiniz.
?13:30’da Ay- Neptün karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde dalgın olabilirsiniz. Ayrıca yalan, dolanı çok fazla duyabilirsiniz. Bu saatlerde size söylenenleri dinleyin ama çok da şey yapmayın.
?15:58’de Ay- Merkür karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde ağzınızdan çıkana biraz dikkat edin, dürtüsel söyledikleriniz sorun yaratabilir.
?15:58’de 00:53’e arası Ay boşlukta. Bu saatlerde elinizdeki işleri tamamlamak için kullanabilirsiniz. Yeni işlere başlamayı es geçseniz daha iyi olur.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.
????#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #24Mart

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.