24 Kasım 2019 Günlük Astroloji Yorumu

24 Kasım 2019

24 Kasım 2019 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmmmm,

Öncelikli olarak tüm öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlarım. İyi ki varsınız.

Dokuz ayın çarşambası bugüne denk gelmiş mübarek.

Sağ baştan başlıyorum. Hazır mısınız?

04:59’da Ay Venüs uyumlu açısı, 05:49’da da Ay Jüpiter uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu da aslında 16:33’de gerçekleşecek olan Venüs Jüpiter kavuşumunu tetikleyecek.

05:49’dan 08:58’e kadar Ay boşlukta olacak. Dolayısıyla bu saatlerde yeni bir şeyler başlatmayın.

07:54’de Güneş Kiron üçgeni gerçekleşecek. Kimliğimizi yaralayan konulardan şifalanma vaktindeyiz. Ayrıca otoriteden destek alabilir, yaralarımızı sarabiliriz.

08:58’den sonra Ay artık Akrep burcuna geçecek ve biz biraz daha sezgisel, şüpheci, olayların derinine inen bir ruh haline sahip olacağız.

Ay 14:36’da Ay Mars kavuşumu, 14:51’de Ay Uranüs karşıtlığı gerçekleşecek. Bu da 19:50’de gerçekleşecek olan Mars Uranüs karşıtlığını tetikleyecek.

Gelelimm günün anlam ve öneminin en önemlilerinden birine 16:33’de Venüs Jüpiter kavuşumu gerçekleşecek. Gökyüzünün iki iyicilinin kavuşumu hem parayla ilgili konularda hem de ilişkilerle ilgili konularda şanslı olduğumuzu göstermektedir.

19:50’de de Mars Uranüs karşıtlığı söz konusu olacak. Bu da kontrol edilemez enerjiyi temsil etmektedir. Eğer enerjinizi kontrollü kullanmazsanız kazalara açık bir dönemden geçtiğimizi göstermektedir.

Bunlarla ilgili videoları geçtiğimiz haftanın burç yorumlarında anlattım  ama etkileri bu haftada sürecek. Bunu hikayeme koyacağım. Ayrıca sadece bugüne özel bir video çektim onu da . İzleyin şekerlerim.

Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.