24 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

24 Kasım 2022

24 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

?24 Kasım Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

?Öncelikle tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü canı gönülden kutlarım. En kıymetlimizsiniz.

?Güne Ay Yay enerjisiyle başlıyoruz. Bugün biraz daha ölü toprağını üzerimizden atacağız, biraz daha enerjik olacağız.

?01:57’de Yay burcunun 1 derecesinde yeniay deneyimleyeceğiz. Bununla ilgili önemli olayları bir önceki postumda yazdım. Burçlarınıza etkisi ise en son yayınlanmış olan burç yorumları postumda bulabilirsiniz.

?16:25’de Ay Venüs’le kavuşum yapacak. Bu saatlerde keyfimiz artabilir, hayattan daha fazla zevk alabiliriz, tatlıya düşkünlüğümüz artar, kan şekerimizin arttığı saatler annem abartmayın.

?17:48’de de Ay Merkür kavuşumu gerçekleşecek. Burada da sohbet etme ihtiyacımız artar, telefonlar susmaz, iletişim kurmak için iyi saatlerdir.

?19:31’de Ay Kiron üçgeni gerçekleşecek. Hangi konuda uzmanlaşmak isterseniz bu saati değerlendirmenizi tavsiye ederim. Bu eğitim ve spor olabileceği gibi dertleşmek de kendimizi iyi hissetmemize sebebiyet verebilir.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.???#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #24Kasım #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.