24 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

23 Kasım 2021

24 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

?24 Kasım Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay Yengeç burcunda başlayacağız.
?08:45’te Ay-Plüton karşıtlığı gerçekleşecek. Bu saatler, manipülasyona açık olduğumuz saatlerdir. Güç savaşlarına girme isteğimiz olabilir. Karşı tarafı baskı altına almak isteyebiliriz ya da birileri gücünü bizim üzerimizde gösterip, etkileri altına almaya çalışabilirler. Bu konularda dikkatli olmamız gereken zamanlardır.
?08:45 ile 18:58 arası Ay boşlukta yer alacak. Önemli işlerinizi bu saatler arasına getirmeyin annem. Yarım kalan işlerinizi tamamlamak için ideal saatlerdir.
?18:36’da Merkür Yay burcuna geçiş yapacak. Önümüzdeki 20 günlük süreçte farklı kültürleri araştırabilirsiniz. Yabancı insanlar ile iletişim kurabilirsiniz. Bu süreçte yabancı dil öğrenmek için değerlendirebilirsiniz. Önümüzdeki günlerde abartılı söylemler içine girmemeye dikkat edin!
?18:58’de Ay Aslan burcuna geçiş yapacak. Kendimizi daha iyi hissedebileceğimiz, neşeli hissedebileceğimiz, biraz daha eğlenceli olabilecek bir zaman dilimine geçiyoruz.
?19:01’de Ay-Merkür üçgeni gerçekleşecek. Kendinizi açıklamak, anlatmak için güzel saatlerdir. Ayrıca ihtiyaçlarınızın farkına varıp bunları karşı tarafa aktarabilirsiniz. Zihniniz bu saatlerde çok daha iyi çalışacaktır.
Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ????

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #24Kasım

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.