24 Haziran Günlük Astroloji Yorumu,

23 Haziran 2022

24 Haziran Günlük Astroloji Yorumu,

?24 Haziran Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Güne Ay Boğa burcunda başlıyoruz, zaten başka da bir şey yok.
?Kendimizi bir koltuktan bir koltuğa atabilir, tek aksiyonumuz bu olsun isteyebiliriz. Sonra internette gezerken lüks ürünleri sepete eklerken kendimizi bulabiliriz. Kuaföre gitmeye haliniz olursa gidin valla güzelleşirsiniz. Sakin, rahat ve huzurlu zamanlar geçirme isteği içerisinde olacağımız bir gün bizleri bekliyor. İştahımız açılır, ben keyfim ve kahyam moduna bürünebiliriz. Valla Ay Koç’tayken benim gibi spor yaptıysanız istediğinizi yiyin zaten yemek için spor yapmıyor muyuz? ?
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #24Haziran #burclar #burcyorumları #koç #boğa #ikizler #yengeç #aslan #başak #terazi #akrep #yay #oğlak #kova #balık #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.