24 Haziran 2020 Günlük Astroloji Yorumu

23 Haziran 2020

24 Haziran 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

Güne Ay Aslan burcunda başlıyoruz. Ay Aslan’ı en iyi anlatan çocuklardır bence o kadar içten ve doğallar ki bazen içimizdeki çocuğu kaybetmeyelim deriz ya işte tam da bugüne uygun bir söz. Onlar gibi doğal olun, içinizden geldiği gibi gülün eğlenin annem.

01:05’te Ay-Venüs uyumlu açısı gerçekleşecek. İlişkiler bakımından güçlü saatlerdir ancak Venüs hala retro olduğu için oturup eskilere ağlamayın.

07:31’de Neptün retro hareketine başlıyor ve Neptün retrosu 30 Kasım’a kadar devam edecek. Neptün retroyken kendinizi adadığınız konuların sizi gerçekten tatmin edip etmediğinizi deneyimleyebilirsiniz. Neptün Retroları ruhun üzerinde daha fazla düşünüldüğü, kendi maneviyatımızı daha fazla sorguladığımız zamanları işaret eder. Biraz ruha çalışmamız gereken zamanlardır. Ayrıca ayaklarda mantar, kaşıntı, alerjiler, su ile ilgili problemler de gündeme gelebilir. Bu konu ile ilgili bir yazım daha vardı hikayeme koyacağım.

08:01’de Ay-Kiron üçgeni gerçekleşecek. Sahnede olma zamanı, yani hayatı bir sahne gibi düşünme ve eğlenme zamanı, ortamı ısıtan ve hareketlendiren siz olun. Bazen ortamı gerende ısıtanda aslında bizizdir. Sıcakkanlı olmak hem size hem de etrafınıza iyi gelecektir. Hayat bir sahne bizler de oyuncularız gibi düşünün ve tadını çıkarın.

08:34’de Ay-Uranüs karesi gerçekleşecek. Beklenmedik olaylar canınızı sıkabilir. Aksilikler yaşarsanız sakin olmaya çalışın annem. Sabit ve inatçı olabileceğiniz saatlerdir. Ego çatışmalarına girmeyin, istikrarlı hareket edin. Oldukça yaratıcı olabileceğiniz de bir zaman dilimidir. Problemlere yaratıcı çözümler üretmeye çalışın.

08:34’den ertesi gün 20:04’e kadar Ay boşlukta hareket edecek. Yarım kalan işlerinizi tamamlamak için ideal zamanlardır. Mümkünse yeni işlere başlamayın. Boş boş oturun valla bugün gidin hayatın keyfini çıkarın.

Venüs saat 09:48’de durağan hale geliyor ve 26 Haziran 09:48’a kadar da duracak. Dolayısıyla ilişkiyle, estetikle, güzellikle ilgili konularda Venüs iyi ya da kötü bir etkisini gerçekleştiremeyeceği için önemli kararlar vermemenizi tavsiye ederim. Sıkın dişinizi az kaldı, bayrakları astırıcam

Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.