24 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

23 Eylül 2023

24 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

🍀24 Eylül Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
💫Güne Ay Oğlak burcunda başlıyoruz.
💫01:12’de Ay Jüpiter üçgeni gerçekleşecek. Şanslı olduğumuz saatlerdeyiz. Ben söyleyeyim de siz ne yapacaksanız yapın.
💫06:17’de Ay Mars karesi, 07:07’de Ay Kiron karesi gerçekleşecek. Bu aslında 23:05’de gerçekleşecek olan Mars Kiron karşıtlığını tetikleyecek. Bunu birazdan anlatacağım.
💫14:27’de Ay Uranüs üçgeni gerçekleşecek. Ani, beklenmedik konular ve fırsatlara açık olduğumuz saatlerdir.
💫20:02’de Ay Neptün sextili gerçekleşecek. Maneviyatımızın yüksek olduğu saatlerdir. Sanatsal ve spritüal konularda konsantrasyonumuz daha yüksek olabilir. Biraz kendinizle kalmak, bir mum yakmak iyi hissettirebilir.
💫23:05’de Mars Kiron karşıtlığı aynı anda da Ay Plüton kavuşumu gerçekleşecek. Mars Kiron karşıtlığı özellikle kazalara açık olduğumuz saatlerdir. Sakarlıklar, sakatlıklar, trafik kazaları, siyasal skandallar söz konusu olabilir. Ayrıca bu dönem böbreklere dikkat su içmeyi unutmayın annem. 💫23:05’den ertesi gün 02:24’e kadar Ay boşlukta olacak. Bu saatte de bir şey başlatmazsınız diye düşünüyorum.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #24Eylül #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.