24 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

23 Ekim 2021

24 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

 

?24 Ekim Günlük Astroloji Yorumu, Selamlar canım arkadaşlarım,?

?Ay tüm gün İkizler burcunda yer alacak. Daldan dala atlayabileceğiniz bir gün sizleri bekliyor. Uzun süre bir konuya odaklanmakta zorluk çekebilirsiniz. Yazılı ve sözlü iletişim yoğunluğunuzda artabilir. Eğlenceli bir gün sizleri bekliyor.

?01:11’de Ay-Satürn üçgeni gerçekleşecek. Zihnimizin aktif olduğu saatlerdir. Bu saatte uyuyamamışsanız yarın yapacaklarınızı zihninizde de organize edebilirsiniz.

?06:45’de Ay-Kiron uyumlu açısı gerçekleşecek. Dertleşmenin bize iyi geleceği saatlerdir.  İyi bir dinleyici olmaya çalışın, dert dinlemek sizin de farkına varmadığınız yaralarınıza iyi gelecektir. Bazen içinde bulunduğumuz duruma dış gözle bakamayız ama başkasının yaşadıklarını incelerken kendimizden de çok şey buluruz ve kendimizi farkında olmadan bile şifalandırırız.

?13:16’da Ay-Merkür üçgeni gerçekleşecek. İletişimimizin kuvvetli olduğu saatlere işaret eder. Önemli görüşmelerinizi bu saatlerde organize ederseniz oldukça verimli geçebilir.

Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ????

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #24Ekim

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.