24 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

23 Ekim 2022

24 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,
?Güne Ay Terazi burcunda başlıyoruz. Güzellik konularının, sanatın, ilişkilerin gündemde olduğu bir gündeyiz.
?04:51’de Ay Kiron karşıtlığı gerçekleşecek. Sabah karşı kendinizi huzursuz hissederseniz geçici bir etkidir.
?14:08’de Ay Satürn üçgeni gerçekleşecek. Satürn artık direkt hareketine hazırlanırken bugün yapacağınız işler uzun vadede size fayda sağlayabilir, sorumluluklarınızı daha kolay halledebilirsiniz.
?19:01’de Ay Merkür kavuşumu gerçekleşecek. Zihnimiz daha yoğun çalışır, iletişim kurma ihtiyacımız artar. Tutulmadan önce ay kapanırken ağzınızdan çıkanlara dikkat etmekte fayda var. Bugün mümkünse elinizde olan işleri bitirin, sonuç odaklı olun, tutulmadan sonra hayatınız da bir çok konuda köklü değişimler yaşamanız olası.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.???#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #24Ekim #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi?

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.