24 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

24 Aralık 2019

24 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmmm,
Ay tüm gün Yay burcunda olacağı için gayet meraklı bir o kadar da sofistike takılabileceğimiz bir gündeyiz. Gün genelinde kendimizi neşeli şirin gibi hissedebiliriz demeyi çok isterdim ancak tutulma öncesi içimiz yanıyor gibi değil mi?
03:37’de Ay Venüs uyumlu açısı gerçekleşecek ve etkisi gün geneline yayılabilir çünkü başka açı yok. Bu da demek oluyor ki ikili ilişkiler ve para konuları gündemimizde olabilir.
23:55’de Ay Neptün karesi gerçekleşecek. Böyle bir önünü görememe, böyle bir hayal kırıklığı, böyle bir pus, böyle bir depresif haller filan hepsi geçici çok takılmayın.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.