24 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

24 Aralık 2022

24 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

?24 Aralık Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
?Güne yine Ay Oğlak burcunda başlıyoruz. Bugün çok güzel organize oluruz, sorumluluklarımızı yerimize getiririz, hiçbir yere geç kalmayız.
?05:42’de Ay Kiron karesi var. Biraz sıkıntılı saatler olabilir, gece rüyanızda öcü görebilirsiniz, görmemek için papatya çaylarınızı için uyuyun.
?11:01’de Ay Uranüs üçgeni gerçekleşecek. Bu saatlerde sürprizlere açık olun. Aklınıza şahane fikirler gelebilir, not almayı unutmayın.
?15:16’da Ay Venüs kavuşumu gerçekleşecek. Bu saatte sevgi pıtırçığına dönüşebilirsiniz. İlişkilerle ilgili konularda çok destekleyicidir.
?22:32’de Ay Merkür kavuşumu gerçekleşecek. İletişimimizin artacağı saatlerdir, bu saatlerde kendimizi daha iyi ifade edebiliriz, birileriyle konuşmak isterseniz bu saatleri değerlendirebilirsiniz.
?22:47’de Ay Neptün sextile açısı gerçekleşecek. Bir şeyler tasarlamak, sanatsal aktivitelerle ilgilenmek için oldukça destekleyicidir. Sıvı tüketiminiz artabilir.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #24Aralık #oğlak #yeniay #oğlakyeniayı #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.