24 Aralık 2021 Günlük Astroloji Yorumu

23 Aralık 2021

24 Aralık 2021 Günlük Astroloji Yorumu

?24 Aralık 2021 Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Ay Aslan burcunda dolayısıyla güne şen, şakrak, hareketli başlayacağız.
?09:39’da Ay-Jüpiter karşıtlığı gerçekleşecek. Sabah ruh halimiz fazla gergin kalkabiliriz, egomuzu çok fazla düşünüp, abartabiliriz. İhtiyaçlarımız gözümüzde büyüyebilir ve daha büyük şeyler isteyebiliriz.
?09:39 ile 11:24 arası ay boşlukta olacak. Yeni işlere başlamadan elimizdeki var olan işleri bitirmek daha iyi olabilir.
?10:16’da Satürn-Uranüs Karesi gerçekleşecek. Etkisi ortalama 7 gün sürecek. Bu sene bildiğiniz üzere üç kez gündemde olacaktı. Şu an sonuncusunu yaşıyoruz. Satürn kısıtlama, düzen, disiplin demek, Uranüs yenilikçi yaklaşımlar, isyanlar, icatlar ve ilkleri temsil eder. Biz bunu son kez yaşayacağımız için daha önce bir takım yenilikçi fikirler gündeme geldiyse onların son kez üstünden geçmemizin tam zamanı. Yavaş yavaş meyvesini yemenin sırası. Daha önce 17 Şubat 2021’de ardından 14 Haziran 2021’de Retro halinde gerçekleşti. Bu tarihlerde yaşadığınız olaylarla benzer durumlar gerçekleşecektir. Bir dönün bakalım neler yaşadınız. Dünya genelinde ülkelerin sınırları ile alakalı durumlar gündeme gelebilir. Ayaklanmalar, ekonomik bazda kısıtlanmalar, çeşitli doğa olayları, bazı durumların kopması ve değişmesi. Bu açıyı kişisel bazda iyi buluyorum annem. Çalışmayan sistemleri revize edilmesi anlamına da geliyor. Sizin hayatınızdaki sorumlulukların farkına varıp yenilikçi yaklaşımlar vereceğiniz zamanlardır.
?11:24’de Ay Başak burcuna geçiyor. Oldukça titiz, mükemmeliyetçi bakış açısıyla yaklaşacağımız günler. Çalışkan, tertipli ve düzenli olabiliriz. Planlar yapıp o doğrultuda çalışabiliriz.
?17:04’de Ay-Güneş Üçgeni gerçekleşecek. İhtiyaçlarımız ve benliğimiz doğru orantıda olacak. Kendimizi mutlu hissedebiliriz. Otorite ile anlaştığımız bir gün. Beklenen zam haberini duyabilirsiniz.
Bugünün başka olayı yok. Öptüm, bu kadar. ???? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #24Aralık

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.