23 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

22 Temmuz 2022

23 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

?23 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Güne Ay Boğa burcunda başlıyoruz.
?02:44’de Ay Plüton üçgeni gerçekleşecek. Hafta sonu kendimizi çok güçlü hissedebiliriz ama hala uyarıyorum yemek yiyip yatmayın, güç yemek yemekte değil annem.✌?
?02:44’den 08:10’a kadar Ay boşlukta olacak. Bu saatlerde bir şey başlatmayın diyeceğim ama o saatte ne başlatacaksınız allasen.?
?08:10 itibariyle Ay İkizler burcuna geçecek. Daha çok sosyalleşeceğimiz, bilgi akışımızın fazla olduğu bir süreç. Özellikle gıybete kayabilirsiniz ama yapmayın annem. Bakın biz bilgi alışverişi seviyoruz, olmayan şeyleri sevmiyoruz. Siz zaten konuşmazsınız biliyorum. ? Bol bol haberler, skandallar duyabileceğimiz bir süreçtir aynı zamanda.
?08:57’de Ay Güneş sextil açısı gerçekleşecek. İhtiyaçlarımız ve isteklerimiz uyumludur. Ne yapmak istersek yapabiliriz. Tuttuğumuzu koparırız. Bu anlamda herhangi bir sıkıntı yok bireysel anlamda gayet keyifli bir gün bizleri bekliyor.
?20:52’de Merkür Jüpiter üçgeni gerçekleşecek. Anlaşma, sözleşme, konuşma, hitap etme, dua etme konuları için oldukça destekleyici 3-4 gün var önümüzde. Bu arada gökyüzünde Pallas etkisi de aktif. Merkür ve Jüpiter Pallas’a da etkide bulunabileceği için bu süreçte stratejik düşünerek aldığınız kararlarda başarı elde edebilirsiniz. Bunu kullanmayı sakın unutmayın.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #23Temmuz #burclar #burcyorumları #balıkburcu #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.