23 Temmuz 2020 Günlük Astroloji Yorumu

24 Temmuz 2020

23 Temmuz 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

Güne Ay Aslan burcunda ve boşlukta başlıyoruz.

02:39’da Ay Başak burcuna geçiyor. Düzenleme gerektiren, kategorize etmeniz gereken ne varsa tamamlayabilirsiniz. Oldukça detaycı ve titiz olacağımız zamanlardır. Ev temizliği hatta dolap içi düzenlemesine kadar rahatlıkla yapabileceğiniz zamanlardır. Hayatınızdaki tüm gereksizleri atın annem.

20:16’da Ay-Uranüs üçgeni gerçekleşecek. Ani beklenmedik sürpriz gelişmelerin olabileceği bir zaman dilimidir. Belki sezgisel olarak değişim isteğimiz artabilir, bu değişim konusunu oldukça kolay analiz edebilirsiniz.

21:46’da Ay-Merkür uyumlu açısı gerçekleşecek. Sezgileriniz ve düşüncelerinizin uyumlu olacağı bir zaman dilimidir. İhtiyaç duyduğunuz ne varsa bu konuda daha sağlam fikirler geliştirebilirsiniz. Kendi doğrunuzu yaratmak için ideal saatlerdir. İletişimle ilgili konularda oldukça destekleneceğimiz zamanlar olduğu için önemli konuşmalarınızı bu saatlere getirmek daha iyi olabilir.

Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.