23 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

23 Şubat 2019

23 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrrr,

Çarşamba pazarı gibi bir günle karşı karşıyayız efendim.

Çok olay var önemlilerini yazacağım yoksa bu günlük yorum değil makale olur.

Günün en önemli olayı Venüs Plüto kavuşumu. Şimdi kavuşumlar nötr açılardır ne olacağı tam kestirilemez ama sonrasında Venüs Güney Ay Düğümü’ne de gittiği için burada dikkat edilmesi gereken hususlar var. Öncelikle takıntılı ilişkiler, ilişkilerde manipülasyonlar, güç gösterileri, kadınlarla ilgili olaylarda cinayetler gibi kötücül etkilere sahip olabilir. Lütfen özellikle bu dönem kadınlarla ve çocuklarla ilgili konularda hassas olalım. Üzücü haberler almamız söz konusu olabilir konuyu daha fazla detaylandırmak istemiyorum. Ne yapalım peki derseniz? Kimsenin üstüne gitmeyin, magandalardan uzak durun ve lütfen kadınları koruyun. Bunun etkisi 1 hafta filan sürebilir.

18:10’da Ay Uranüs ile karşıt açı yapacak, ani beklenmedik gelişmeler, uçaklar, yıldırımlar, kazalarla ilgili konularda dikkat edilmesi gereken süreçler, 18:10’la ile 18:55 arası Ay boşlukta olacak bir şey başlatmak için uygun değildi malum sonrasında Ay Akrep burcuna geçecek. Ay Akrep’teyken gizli konular gündeme gelebilir, kendinizi dedektif gibi hissedebilirsiniz.

20:17’de de Merkür Plüto ile uyumlu açı yapacak burada iletişim konularından yana güçlenebilirsiniz demek istiyorum ama Jüpiter’in Merkür’e karesi, Merkür’ün Venüs Plüto kavuşumunu tetiklemesi filan olayları abartır da abartır. Gerçekten sakin olmamız gereken bir dönemdeyiz.

Kendinize, dilinize, hareketlerinize hakim olun.

Kolaylıklar, öptüm.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.