23 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

22 Şubat 2023

23 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

?23 Şubat Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

?Güne Ay Koç burcunda başlıyoruz. Bugün hareket etme ihtiyacımız olabilir, spor yapmak iyi gelebilir, hareket etmek kendinizi iyi hissetmenize sebebiyet verebilir. Gölge yönü öfke ve şiddettir, enerjinizi faydalı şeylere harcayın annem.

?01:48’de Ay Jüpiter kavuşumu gerçekleşecek. Gökyüzüne baktığınızda ayın tepesindeki o minnoş aslında Jüpiter. Jüpiter büyümekle ilgilidir, umutlarla ilgilidir. Bu saatlerde dua etmek iyi hissettirebilir.

?06:55’de Ay Kiron kavuşumu gerçekleşecek. Bu saatlerde şifa çalışmaları yapabilirsiniz. Bir şeyleri bırakmak, kesip atmak istiyorsanız bu zaman dilimini kullanabilirsiniz.

?12:44’de Ay Mars’la, 14:02’de de Ay Merkür’le sextile açısını gerçekleştirecek ve dün gerçekleşmiş olan Merkür Mars kavuşumunu tetikleyecek. Ağzımızdan çıkana dikkat etmeniz gereken zamanlardan geçiyoruz, öfkemizin kurbanı olmayalım.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #23Şubat #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.