23 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

22 Şubat 2022

23 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

?23 Şubat Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay Akrep burcunda başlıyoruz. Öğle saatlerine kadar kendimizi daha derin konular içinde bulabiliriz.
?00:54’de Ay- Venüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatler flört için oldukça uygun. Herkes sevdiğine sevdiğini söylesin iyi geceler demeden uyumasın.
?01:58’de Ay – Mars uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatlerde enerjik olabilirsiniz diyeceğim ama yatın uyuyun annem bu saatte enerjik olup ne yapacaksınız.
?03:00’da Ay – Neptün üçgeni gerçekleşecek. Bu saatlerde uyanık olursanız hayal kurmak ve dua etmek için değerlendirebilirsiniz. Uyuyanlar ise keyifli rüyalar görebilir.
?12:23’de Ay-Plüton uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatlerde kendinizi daha güçlü ve karizmatik hissedebilirsiniz. Karizmatik giriş yapacağınız yerler için kullanabilirsiniz.
?12:23’den – 16:28’e kadar Ay boşlukta olacak. Dolayısıyla bu süreçlerde yeni bir şey başlatmak yerine eski işlerinizi toparlamak daha iyi olabilir.
?16:28’de Ay Yay burcuna geçiş yapıyor. Kendinizi özgürleşmiş hissedebilirsiniz. 2-3 gündür karamsar hissediyorsanız hayata daha pozitif bakabilirsiniz. Yeni şeyler öğrenebilir, daha neşeli olabilirsiniz.
?22:11’de Mars – Neptün arasında uyumlu açı gerçekleşecek. Bu açının etkisini 3-4 gün kadar hissedebilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştirmek için çaba gösterebilirsiniz. İdeallerinize ulaşmak için adım atabilirsiniz.

Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???? #astrolog #astroloji # astrologanne #tugbakaradayi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.