23 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

23 Ocak 2019

23 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrrrr,

Öncelikle güne 06:21 itibariyle Ay Başak burcunda başlıyoruz. İki gündür kendimizi şımarttık şimdi temizlenme, toparlanma, hizmet vakti. Viledaları hazırlayın kızlar. Bu süreçte hayatınızda işe yaramayanları bir güzel temizleyebilir, hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Bu kullanmadığınız bir eşya da olabilir tabi, hemen insanları düşünmeyin. Gereksizleri atalım ki yerine gerekliler gelsin. (Kendime not: Ayrıl artık şu kilo verince giyerim dediğin ama 5 senedir veremediğin kiloların dolayısıyla giymediğin kıyafetlerinden, sonra dolapta bir şey yok bık bık aslında var ama ben giremiyorum 🙂 )

Neyse bak sinirlendim yine. Gelelim günün anlam ve önemine. Gençler bugün gökyüzü birazcık can sıkıcı. Neden sıkıcı? Bu Merkür hınzırıyla, Uranüs ayarsızı (ayarsız diyorum ne çektiğimi bir ben bir Allah biliyor) kare açı yapacak. Şimdi Merkür genel olarak iletişim, ticaret, zeka, trafiği filan temsil eder. Uranüs ise (Allah onun cızırtısını vermesin) ani beklenmedik gelişmeleri, yıldırımları, elektriği, patlamaları, depremleri, uçakları temsil eder. Uranüs’tür bu, ne zaman ne yapacağı belli olmaz. Heh işte kare açı da biraz mücadeleyi, dinamizmi temsil eden bir açıdır. Meali trafik kazalarına, elektrik kazalarına, iletişimle ilgili beklenmedik olaylara filan dikkat etmek lazım. (Bilenler bilir Güneş Uranüs karesinde kaza yapmıştım bu Merkür’den de tırsmıyor değilim) Burada güvenlik önlemlerini alırsak ve haritanızda bir şeyleri tetiklemezse sıkıntı yok. Tetiklerse de birazcık uyanık olmakta fayda var. Vay efendim ben nerden bileceğim beni tetikliyor mu derseniz de siz böyle elinizde telefon araba kullanmazsanız çok büyük sıkıntılar yaşamazsınız. Bütün hikaye farkındalık.

P.S: Gezegenlerle kavga eden astrolog. Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.