23 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

23 Ocak 2024

23 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

🍀23 Ocak Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
💫Güne Ay İkizler burcunda ve boşlukta başlıyoruz.
00:50’de Ay Yengeç burcuna geçecek. Ailevi ve ülkemizle ilgili konular gündeme gelebilir.
💫11:14’de Ay Satürn üçgeni sorumluluklarımızı daha kolay alacağımız zamanlara işaret eder. Sizden otorite olan insanlardan destek almak isterseniz bu saatleri kullanabilirsiniz.
💫11:50’de Venüs Oğlak burcuna geçiyor. Artık ilişkilerde sorumluluk alma zamanı. Ciddi ve kalıcı ilişkiler, yeni para kaynakları gündemimize gelebilir. Biraz daha detaylısını bir önceki videomda anlattım.
💫13:12’de Ay Jüpiter sextili gerçekleşecek. Bu saatler şanslı olduğumuz, kendimizi daha iyi hissettiğimiz zamanlardır. Hani böyle bazen yolda yürürken her araba size yol verir ve kendinizi iyi hissedersiniz ya işte öyle bir his.
💫23:53’de Ay Merkür karşıtlığı gerçekleşecek. Bu saatler iletişim konularında biraz gergin olabiliriz, önemli konuşmalarınızı bu saatlere getirmeyin. Ancak duygularınızı bir kağıda yazıp aktarmak da kendinizi iyi hissetmenize sebebiyet verebilir.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #23Ocak #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.