23 Ocak 2022 Günlük Astroloji Yorumu

22 Ocak 2022

23 Ocak 2022 Günlük Astroloji Yorumu

?23 Ocak 2022 Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay Başak burcunda boşlukta başlayacağız.
?01:02’de Ay Terazi burcuna geçecek. İlişkiler, sanat, güzellik, para, diplomasinin ön planda olduğu bir güne devam edeceğiz.
?06:42’de Ay-Güneş üçgeni gerçekleşecek. Sabah kendinizi oldukça iyi ve güzel hissedebilirsiniz. İhtiyaçlarınızın ve isteklerinizin doğru orantıda çalıştığı zaman dilimidir, Pazar Pazar ancak süper bir kahvaltıya ihtiyacımız olur maksimum ne olacak.
?07:47’de Ay-Merkür üçgeni gerçekleşecek. Sabah sabah çeneniz düşebilir. Pazar kahvaltısı sohbetiiiiiii, en sevdiğimiz, ağzımızın tadı bozulmasın.
?13:28’de Güneş-Merkür kavuşumu gerçekleşecek. Çoğu yerde göreceğiniz Merkür Güneş’in kalbinde olayı ve dilek olayını çok fazla önemsemeyin çünkü kalbinde olması için deklinasyon şartı vardır, öbür türlüsü yanıklıktır ve yanık bir gezegen domine edilmiştir, zorlayıcı etkilerini deneyimletebilir. Dilek dilemek için, dua etmek için bir şeyler beklemeyin annem içinizden ne zaman geliyorsa o zaman dileyin. Bu dönem Merkür retroda, yanlış dilek bile dileyebilirsiniz, mesela eski sevgili dilersiniz belki gelir de ama ne kadar hayırlıdır bilinmez. Bir önceki Güneş Merkür kavuşumu yani yanıklığında çok ciddi bir fırtına hakimdi hatırlarsanız. Merkür hava olaylarıyla da çok bağlantılı, dikkatli olmakta fayda var.
?17:25’de Ay-Kiron karşıtlığı gerçekleşecek. İnsanlara şifa olayım derken yara alabilirsiniz. Onlara tavsiye vermek isteyip birden garip bir tepkiyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Etki geçici çok da takılmayın.
?22:21’de Ay-Venüs karşıtlığı gerçekleşecek. Sevgilinizle tartışmak için hiiç güzel bir zaman değil ben vakti gelince ne zaman trip atılır, nasıl atılır, nasıl atılmalıdır söylerim ?. Tartışmadan olağan problemleri güzel güzel konuşarak halledin tatlişlerim.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm, bu kadar.??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #23Ocak

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.